Wycieczki szkolne organizacja imprez firmowych spływy kajakowe i Wiele innych...

781 699 345Zadzwoń i zamów!

Oferta wycieczek

Biuro: 81 476 15 04

Komórkowy: 781 699 345

E-mail: wycieczki@tairon-wycieczki.pl


Klauzula Informacyjna RODO

Katalog wycieczki szkolne 2020

banerbox_zlublina[1].png

Katalog wycieczki 2020 dla grup spoza Lublina

banerbox_spozalublina.png

W kraju i za granicą

Wycieczki szkolne zagraniczne

4.1. Suwalszczyzna - Wilno (3 dni)

Propozycja wycieczki przyrodniczo-krajoznawczej z sentymentalnym wypadem do Wilna. Zobaczymy m.in. "Polską Amazonię" czyli pływające platformy w Narwiańskim Parku Narodowym, Jezioro Wigry i klasztor na niewielkim wzgórzu na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. Całodzienny wyjazd do litewskiej stolicy poświęcimy na zwiedzanie urokliwego Starego Miasta, Dom Muzeum Mickiewicza, czy Cmentarz na Rossie z grobami wybitnych Polaków i poległych żołnierzy. 

4.2. Praga - Góry Stołowe (3 dni)

Trzy dni i trzy wyjątkowe miejsca. Wrocław ze spacerem po jego najstarszej części - Ostrowie Tumskim oraz po Starym Mieście. Całodniowe zwiedzanie Pragi, jednej z najpiękniejszych europejskich stolic, która przyciąga turystów urokiem uliczek Starego Miasta, romantycznością Mostu Karola, czy architekturą kompleksu zamkowego na Hradczanach. Góry Stołowe, prawdziwy górski ewenement, ze skalnymi labiryntami Błędnych Skał i tarasem widokowym na Szczelińcu.  

4.3. Berlin - Poczdam (3 dni)

Głównym punktem programu jest Berlin, miasto bogate historycznie, wielokulturowe, ale również nowoczesne i tętniące życiem. Tutaj zobaczymy zabytki kultury starożytnej w Muzeum Pergamońskim, albo poczujemy się jak niemiecki szpieg w nowoczesnym Muzeum Szpiegostwa. Każdy znajdzie coś dla siebie !

4.4. Węgry (3 dni)

Budapeszt "Paryż Wschodu" jest ważnym miejscem historycznym, które niemal w całej zabytkowej części ze Wzgórzem Zamkowym zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, do tego dodajmy Węgierski Parlament, Plac Bohoterów i już mamy plan na udaną wyieczkę ! Wizytówką Węgier są również baseny termalne, które GORĄCO polecamy ;) 

4.6. Czeskie Morawy - Wiedeń (4 dni)

Morawy czyli słowiańska Toskania to region z krajobrazami przypominającymi włoskie pejzaże. Warto tam się wybrać również ze względu na obecność zabytkowych miast takich jak Ołomuniec i Brno oraz położony nieopodal Wiedeń, stolicę Austrii. Wyjątkową atrakcją będzie zwiedzanie Jaskini Punkveni, rejs podziemnym jeziorem i wejście na ponad 130-metrową Przepaść Macocha. 

4.7. Wrocław - Drezno - Czeski Raj - Książ (4 dni)

Wrocław - zabytkowa stolica dolnegośląska, Drezno - miasto pełne znanych malarzy, rzeźbiarzy i architektów, dzięki którym stało się barokową perłą Saksonii. Czeski Raj - bogactwo jaskiń, rezerwatów, Zamek Książ - trzeci co do wielkości zamek w Polsce. To wszystko zobaczysz z nami w ciagu czterech dni.

więcej »