Wycieczki szkolne organizacja imprez firmowych spływy kajakowe i Wiele innych...

781 699 345Zadzwoń i zamów!

Oferta wycieczek

Biuro: 81 476 15 04

Komórkowy: 781 699 345

E-mail: wycieczki@tairon-wycieczki.pl


Klauzula Informacyjna RODO

Katalog wycieczki szkolne 2020

banerbox_zlublina[1].png

Katalog wycieczki 2020 dla grup spoza Lublina

banerbox_spozalublina.png

Trzy dni

Wycieczki trzydniowe

3.1. Tatry - Kraków

tatry_1_.jpgPoznaj historię Krakowa oraz przejdź się po najpiękniejszych tatrzańskich dolinach. Dla poszukujących nowych wrażeń zapewnimy dodatkowe atrakcje ! 

3.2. Jura Krakowsko-Częstochowska

ogrodzieniec-1.jpgJura Krakowsko-Częstochowska to region, w którym możesz rozpocząć swoją przygodę ze wspinaczką - jako główny punkt programu proponujemy zajęcia z instruktorem. Dodatkowo obejrzysz charakterystyczne dla tego regionu jaskinie, ruiny średniowiecznych zamków na których był m.in. sam Wiedźmin!

3.3. Bieszczady

bieszczady_1_.jpgDzikie, nieodkryte Bieszczady ? Odkryjmy je razem ! Zwiedzanie zaczniemy od "Bramy Bieszczad" - Przemyśla. Drugi dzień przeznaczymy na piesze wędrówki po połoninach, które są tutejszą wizytówką.  Ostatniego dnia zobaczymy największą zaporę wodną w Polsce. Polecamy taki wyjazd na początku roku szkolnego, gdzie tutejsze buczyny i klony we wrześniu i październiku przybierają miliony barw w odcieniach jesieni. 

3.4. Pieniny

pienie.jpg

Tutaj zobaczymy m.in. przełom Dunajca na spływie tratwami lub pontonami. Wejdziemy na Trzy Korony lub Sokolice, przejdziemy przez Rezerwat "Biała Woda" i Wąwóz Homole, odwiedzimy zamek w Czorsztynie i Niedzicy wraz ze zwiedzaniem elektrowni wodnej, a to dopiero początek przygody !

3.5. Pieniny - Tatry

pieniny.jpgBliskość Pienińskiego i Tatrzańskiego Parku Narodowego pozwala nam łączyć programy według waszych potrzeb i zainteresowań. Poniżej nasza propozycja, obejmująca jedne z najciekawszych elementów obydwu regionów. 

3.6. Trójmiasto

gdansk@92fcc2da28d64f43b53969c5d886ba69.jpgTrzy miasta i wiele atrakcji ! Przejdź się nadmorskim deptakiem w Gdyni, wejdź na najstarsze drewniane molo w Europie oraz zobacz Gdańską Starówkę. Nowoczesne muzea takie jak Centrum Experyment czy Muzeum II Wojny Światowej pozwolą w przyjazny sposób zrozumieć prawa fizyki, czy chemii oraz odkryć ciekawe, a za razem trudne karty naszej historii.

 

 

3.7. Mazury

mazury_1.jpgMazury to region, w którym dotkniemy historii m.in. w Twierdzy Boyen, czy Wilczym Szańicu, oraz odkryjemy piękno przyrody mazurskich jezior, rzek i lasów. Jest to idealne miejsce, aby rozpocząć przygodę ze sportami wodnymi tj. kajaki, czy żegluga. Po prostu..."Mazury Cud Natury" !

więcej »