Magiczne Ogrody

Program wycieczki:


Magiczne Ogrody są pierwszym w Polsce rodzinnym parkiem tematycznym, stworzonym w oparciu o oryginalną baśniową historię. Wśród setek kwiatów, drzew i krzewów odkryjesz bajeczne krainy zamieszkiwane przez niezwykłe istoty. Każda z krain to sensoryczne pole doświadczeń, stymulujące rozwój i wyobraźnię dziecka. Wszystkie atrakcje to wyzwania budujące pewność siebie i poczucie wartości. Całość to przygoda, kontakt z naturą i ciekawie – a przede wszystkim wspólnie – spędzony czas.
Wróżka-smużka lub krasnolud oprowadzą dzieci po czarodziejskich krainach m.in.: Drzewa i mosty w koronach drzew ( nowa atrakcja ) Marchewkowe Pole, Kwiatowa Dolina, Krasnoludzki Gród, Smocze Gniazdo, a dla odważnych wejście na Mroczysko. Po zwiedzaniu czas wolny na świeżym powietrzu na jednym z placów zabaw.
W Magicznych Ogrodach znajdziesz wszystko, co niezbędne, by spędzić czas komfortowo: restauracje ze smaczną kuchnią, kawiarnie z dobrą kawą i lodami, czyste toalety z przewijakami dla najmłodszych gości, zaciszne miejsca odpoczynku. A jeśli zechcesz zatrzymać magię pobytu w Magicznych Ogrodach na dłużej – możesz wybrać dla siebie i rodziny pamiątki w jednym z baśniowych sklepików.

Cena na zapytanie: biuro@tairon-wycieczki.pl

*Istnieje możliwość organizacji obiadu na terenie Magicznych Ogrodów
Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.