Wycieczki szkolne organizacja imprez firmowych spływy kajakowe i Wiele innych...

781 699 345Zadzwoń i zamów!

O nas

tairon_wycieczki_o_nas_kolaz.pngNa początku był plecak i setki kilometrów z bagażem na plecach - obozy wędrowne z młodzieżą , rajdy, spływy  kajakowe, klub turystyczny „Wszędołaz”.  Z naszej pasji zrodziła się praca, która nieprzerwanie od 2006 roku do dziś daje nam radość z tworzenia rzeczy fajnych, umożliwia  kontakt z Wami i pozwala budować wzajemne dobre relacje.

Nasza praca i firma to jedenastoletnie już ”dziecko” wcześniejszych wieloletnich  fascynacji  światem,  turystycznych doświadczeń i najważniejsze - spotkań z ludźmi, którzy nas ukształtowali  i z mądrości których mogliśmy korzystać.  Niestety niektórzy już odeszli do „Krainy Łagodności”  z innymi dalej możemy spotykać się  „U studni” nieprzerwanie czerpiąc  inspiracje do dalszych działań.

Wspólnie z Fundacją Synapsis, Fundacją Nie Grzeczne Dzieci, Fundacją Prodeste, Centrum Terapii Synergis, Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka Asysta, Ośrodkiem  Diagnoz i Szkoleń Psychologicznych ODIS, Stowarzyszenia Wspólny Świat, Fundacją Alpha, Krajowym  Towarzystwem Autyzmu, Pracownią  Diagnozy i Terapii Dziecka Lobus oraz wieloma terapeutami  nie zrzeszonymi w ośrodkach terapeutycznych przez lata stworzyliśmy profesjonalny model turnusów rehabilitacyjnych oraz nowatorski projekt nauki jazdy na nartach dla osób ze spektrum autyzmu. Działania te realizowaliśmy do stycznia 2017. Dziś wszystkie prace skierowane do osób niepełnosprawnych prowadzi skutecznie i nowatorsko nowa firma TAIRON TURNUSY  Michał Podlaszewski (www.tairon.pl). Michała, którego znacie Państwo z naszej wieloletniej współpracy - pilockiej, przewodnickiej i biurowej. 

My zmieniając nazwę na TAIRON- WYCIECZKI Wojciech Girguś (www.tairon-wycieczki.pl) wracamy do naszych korzeni kontynuując i wzmacniając organizację dotychczasowych propozycji wycieczek, rajdów, kajaków, zarówno dla młodzieży jak i dla dorosłych. W naszym rozumieniu turystyka to nie tylko realizacja wyjazdów – to przede wszystkim praca „u podstaw”: szkolenia, pokazy slajdów, wspieranie szkół w ich codziennej działalności. 

Z nami każdy znajdzie coś dla siebie. Czujesz niedosyt ? Zadzwoń !!! Przygotujemy dla Ciebie propozycję wspólnej przygody a wolnej chwili gorąco zapraszamy na naszego Facebooka.