Wycieczki szkolne organizacja imprez firmowych spływy kajakowe i Wiele innych...

781 699 345Zadzwoń i zamów!

Oferta wycieczek

Biuro: 81 476 15 04

Komórkowy: 781 699 345

E-mail: wycieczki@tairon-wycieczki.pl


Klauzula Informacyjna RODO

Katalog wycieczki szkolne 2020

banerbox_zlublina[1].png

Katalog wycieczki 2020 dla grup spoza Lublina

banerbox_spozalublina.png

Jeden dzień

Wycieczki jednodniowe

1.1. Kazimierz Dolny

wycieczka_1.1.jpgKazimierz Dolny - propozycja wycieczki dla klas młodszych (i nie tylko), zawierająca w programie najważniejsze zabytki i atrkacje Kazimierza oraz okolic. W programie również malowniczy rejs statkiem po Wiśle. 

1.2. Magiczne Ogrody

tairon-_magiczne_ogrody.jpgZwiedzanie baśniowej krainy Krasnoludów, Bulwiaków i Wróżek. Wśród atrakcji m.in. tematyczne czarodziejskie krainy, place zabaw, zjeżdżalnie, karuzele, plaża, zamek wróżek oraz nowość: taras widokowy w koronach drzew! 

1.3. Farma Iluzji

wycieczka1.3.jpgZwiedzanie z przewodnikiem niezwykłego parku rozrywki, wśród atrakcji m.in. niesamowite iluzje optyczne, kolejki, karuzele, wyjątkowa kopalnia złota, kilka placów zabaw, park linowy, trampoliny i wiele innych!

1.4. Bałtów

wycieczka_1.4.jpgKompleks atrakcji na ogromnym obszarze, w tym park jurajski powstały w miejscu odkrycia autentycznych śladów donozaurów. Podczas wycieczki zobaczymy JuraPark, Prehistoryczne Oceanarium, Zwierzyniec Bałtowski, Wioskę Czarownic i park miniatur. 

1.5. Fabryka Bombek i Sandomierz

wycieczka_1.5_.jpegPropozycja świątecznej (ale nie tylko - Muzeum jest czynne cały rok!) wycieczki do Fabryki tworzącej ręczne arcydzieła i pokazującej unikatowe eksponaty (bombki, choinki, ozdoby) z całego świata. 

1.6. Poleski Park Narodowy - Chełm

poleski_[1].jpgPolesie to kraina pełna torfowisk, lasów, bagien, jezior i... spokoju. Z dala od zgiełku i szkolnych ławek, a równocześnie niedaleko od cywilizacji - tam będziemy spacerować, zapoznając się z bogatą fauną i florą Poleskiego Parku Narodowego. Wycieczkę uatrakcyjnia zwiedzanie kredowych labiryntów w Chełmskich Podziemiach. 

1.7. Zamość i Roztocze

dsc_1520.jpgZobaczymy pęrłę architektury renesansowej - miasto Zamość, a następnie zamienimy miejski gwar na świergot ptaków i szum lasu... Zwierzyniec jako stolica Roztocza to obowiązkowy punkt programu i miejsce wielu atrakcji nie tylko przyrodniczych.  

1.8. Góry Świętokrzyskie

0805-00222c.jpg Wycieczka piesza Drogą Królewską na Łysą Górę (594 m n.p.m.) najstarszym w Polsce łańcuchem górskim, zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego Świętokrzyskiego Parku Narodowego i chwila nostalgii w Sanktuarium Relikwii Drzewa Krzyża Świętego - to nasza propzoycja wycieczki jednodniowej, którą wzbogacamy wizytą w Parku Rozrywki "Sabat Krajno".  


1.9. Łódź

lodx204331878_.jpegPropozycja wycieczki NAJ-lepiej Łódź! NAJbardziej unikalne założenie muzealne w Polsce - Muzeum Kanału Dętka. NAJwiększe centrum nauki i techniki w Polsce - EC1. NAJnowocześniejsze planetarium w Polsce. Jedna z NAJdłuższych ulic handlowych w Europie czyli spacer Piotrkowską. Łódź you like? 

1.10. Warszawa do wyboru do koloru...

warszawa.jpgTutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Muzea, teatry, wystawy, Starówka, centra handlowe... Możemy połączyć wycieczkę edukacyjno-historyczną z elementami rozyrywki i relaksu. Nasi pracownicy pomogą dobrać rodzaj atrakcji do wieku uczestników i charakteru wycieczki.  

więcej »