Wycieczki szkolne organizacja imprez firmowych spływy kajakowe i Wiele innych...

781 699 345Zadzwoń i zamów!

Oferta wycieczek

Biuro: 81 476 15 04

Komórkowy: 781 699 345

E-mail: wycieczki@tairon-wycieczki.pl


Klauzula Informacyjna RODO

Katalog wycieczki szkolne 2020

banerbox_zlublina[1].png

Katalog wycieczki 2020 dla grup spoza Lublina

banerbox_spozalublina.png

GPS Las projekt + gry miejskie

ikony[1].png

Wycieczki integracyjne

A. Roztocze GPS Las Projekt 1 dzień

Nowość w ofercie Tairon-Wycieczki 2020 !!!

gps_1_dzien_org__[1].jpeg

Jednodniowa wycieczka łącząca element edukacji z bardzo aktywnym spędzaniem czasu. Uczniowie m.in. poznają zasady działania systemu GPS, nauczą się obsługi ręcznych nawigacji turystycznych, wyznaczania azumutów przy użyciu kompasów, a wszystko jest tylko pomocą w odkryciu przez dryżyny skarbu ukrytego w leśnych ostępach.

B. Roztocze GPS Las Projekt 2 dni

Nowośc w ofercie Tairon -Wycieczki 2020 !!! 

bystrzyca_splyw.jpgSkarby Roztocza zamknięte w formacie 48 godzin. Roztoczański Park Narodowy + spływ kajakowy + nocna przygoda + gra miejska w Zamościu ... Wszystko to co jest u nas najciekawsze !

 

C. Roztocze GPS Las Projekt 3 dni

Nowość w ofercie Tairon-Wycieczki 2020 !!!

gps.jpeg

Rozszerzona wersja wycieczki Roztocze GPS Las Projekt 2 dni. Gratka dla miłośników historii II wojny światowej. W dodatkowym dniu proponujemy rajd pieszy "Szlakiem bunkrów Linni Mołotowa"  - pas sowieckich umocnień, ciągnących się wzdłuż linii demarkacyjnej z III Rzeszą, wytyczonej po podziale Polski, dokonanym przez okupantów w 1939 roku na mocy traktatu o granicach i przyjaźni. 

D. Sandomierz z grą miejską

sandomierz_.jpg

Wycieczka o charakterze integracyjnym. Sercem imprezy jest gra miejska przygotwana w dwóch warinatach wiekowych. Całość otwiera projekcja filmu animowanego o historii miasta, a dopełnieniem zmagań drużyn będze ognisko w Górach Pieprzowych.

E. Kazimierz Dolny z grą miejską

kazimierz_.jpgNajstarsza nasza propozycja wycieczki integracyjnej która realizujemy od 2017 roku. W 2019 wprowadziliśmy nowa propozycję gry miejskej opatrej postaci twórcy kazimiesrkich kamienic  "Od pucybuta do biznesmena – Przybyłowie ród który urósł wraz z miastem”.

F. Zamość z grą miejską

zamosc_1.jpgHistoria powstania miasta i Twierdzy, postać Jana Zamoyskiego, co to jest Chaczkar  - to tylko kilka tematów w przestrzeni Zamościa, z którymi zmierzą się uczniowie w trakcie wycieczki. Zwiedzanie nie musi byc dla młodzieży nudne, a chwila zadumy nad twórczością Marka Grechuty ubogaci ich wiedzę o nie tylko renesansowym mieście Roztocza.

G. Warszawa z grą miejską (kl. I-VI)

warszawae.jpg

Warszawa niezależnie od pory roku i pogody jest zawsze atrakcyjnym miejscem dla turystów, bez względu na ich wiek i upodobania. Do pliku możliwości dodajemy tę dedykowaną dla naszych grup  - wyzwalającą emocje i chęć rywalizacji grę "Warszawa pod Lupą". Zamknięta w granicach murów Starego Miasta przygoda kończy się wspólnym rozwiązaniem zagadki.

 

 

H. Warszawa z grą miejską (kl. VII-VIII i Liceum)

warszawa_iij_.peg.jpeg"Warszawa Niepodległa" to nasza kolejna autorskia gra mejska dedykowana uczniom klas VII - VIII oraz szkół ponadpodstawowych. Stare Miasto oraz Krakowskie Przedmieście stają się miejscem zmagań  drużyn, które rozwiązując samodzielnie zadania, zwiedzają miasto, poznając najważniejeze jego punkty. Scenariusz gry opiera się na wydarzeniach odzyskania niepodległości.

więcej »