Wycieczki szkolne organizacja imprez firmowych spływy kajakowe i Wiele innych...

781 699 345Zadzwoń i zamów!

Oferta wycieczek

Biuro: 81 476 15 04

Komórkowy: 781 699 345

E-mail: wycieczki@tairon-wycieczki.pl


Klauzula Informacyjna RODO

Katalog wycieczki szkolne 2020

banerbox_zlublina[1].png

Katalog wycieczki 2020 dla grup spoza Lublina

banerbox_spozalublina.png

Dwa dni

Wycieczki dwudniowe

2.1. Roztocze

tairon_roztocze.jpg

Najciekawsze i warte odwiedzenia miejsca na Roztoczu wpisane w dwudniowy plan wycieczki, czyli m.in. Zamość z zabytkowym Starym Miastem, Ogród Zoologiczny, Susiec i słynne "szumy", malowniczy rezerwat "Czartowe Pole" oraz Zwierzyniec i Roztoczański Park Narodowy. 

2.2. Góry Świętokrzyskie

checiny.jpg

Pierwszego dnia wycieczki zapoznamy się z geologią i przyrodą Gór Świętokrzyskich podczas pieszej wędrówki na Łysą Górę (594 m n.p.m.). Drugi dzień to propozycja zdobywania wiedzy poprzez zabawę w Centrum Nauki Da Vinci i Centrum Geoedukacji oraz spotkanie z przeszłością przy zwiedzaniu średniowieczej warowni w Chęcinach. 

2.3. Podlasie - Białowieża

podlasie.jpgSentymantalna wycieczka na Podlasie - krainy naznaczonej wielokulturowością. Zobaczymy m.in. cerkiew w Jabłecznej z cennymi ikonami, Sanktuarium w Kodeniu czy "Górę Krzyży" w Grabarce. Obowiązkowym punktem na mapie Podlasia jest Białowieski Park Narodowy, określany również jako Zielone Płuca Polski. 

2.4. Wieliczka - Kraków

krakow_.jpgKopalnia Soli "Wieliczka" to światowej klasy zabytek, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na szlaku klasycznej trasy turystycznej zwiedza się ponad 20 komór, w tym unikalną Kaplicę św. Kingi z solnymi dziełami sztuki. Drugim punktem programu jest Kraków - miasto królów i dawna stolica Polski. Klasyczne zwiedzanie Krakowa możemy rozbudować o dodatkowe atrakcje. 

2.5. Kraków - Energylandia

energy.jpgPołączyliśmy tradycję z nowoczesnością i proponujemy zwiedzanie dawnej stolicy Polski - Krakowa, a następnie całodniowy pobyt w największym parku rozrywki w kraju. Wycieczka cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród grup.

2.6. Jura Krakowsko-Częstochowska

ogrodzieniec.jpgKrajobraz Jury Krakowsko-Częstochowskiej to przede wszystkim położone na wzgórzach zamki, ostańce skalne i wspaniała przyroda Ojcowskiego Parku Narodowego. Jest to region, w którym możesz rozpocząć swoją przygodę ze wspinaczką - jako dodatkowy punkt programu proponujemy zajęcia z instruktorem.  

2.7. Bieszczady

dscf0746.jpgTrudno o lepszą oprawę do aktywnego wypoczynku na wycieczce klasowej. Bieszczady sprzyjają integracji, rozmowom, poszerzaniu swojej wiedzy. Atrakcje regionu dają możliwości na wielokrotne modyfikacje programu, o coraz to nowe miejsca do odwiedzenia. 

więcej »